Profitez dès maintenant de cette offre Makita (valable jusqu'au 30,09.2026) !
Scie circulaire plongeante précise pour une coupe bien nette et régulière. Idéale lors de l'installation de meubles ou de terrasses. Utilisation avec un rail de guidage recommandée. Moteur 1300 W et capacité de coupe de 56 mm. Réglage du régime moteur entre 2200 et 6400 tr/min. Livrée dans un coffret Makpac avec rail de guidage 1400 mm inclus.
Accessoires
Het toestel doet wat ik ervan verwachtte. Value for money!
Produit de qualité, parfait pour les coupes précises.
Perfect!
Super materiaal
Mooi en kwalitatief produkt, evenaart veel duurdere merken als Festo.
Het is een 'OK' machine, degelijk, maar niet vergelijkbaar met de kwaliteit van bijvoorbeeld Festool. Maar deze kost natuurlijk wat meer.
Tot nu toe prima
-
Prima machine doet wat het doen moet.
Tja, apparaat doet gewoon wat het moet doen. Fijn dat alles nu gewoon goed recht te zagen is :-)
top
-
-
Mooie zaagsnede en voorritsen. Ik en mijn electrische installatie is heel blij met de soft start. Stofafzuiging redelijk, maar schiet tekort als je hele oppervlakkige insnedes maakt of de lineaals de eerste keer insnijdt (rubber gruis overal!). Let dus wel op dat in deze Klium set de twee rails nog van de (oude?) 1400mm lengte en _los_ zijn ipv de recente SP6000J1X2 met twee 1500mm rails in foudraal. De 1400 mm rail vind ik net te kort om lekker 122cm dunne platen af te korten, vooral omdat je bij ondiepe snedes je zaagblad wel tot ~120mm voor het einde van de zaag volledig doorsnijdt: of aan het begin of aan het einde kom je net tekort en moet je verder dan je rails gaan of even dieper invallen. De koppeling van twee rails is bewerkelijk en niet zo recht in mijn geval. Achteraf had ik liever de 1500mm rails gekozen, en een extra korte 1000mm rail erbij. De overstap naar een Accu versie had me ook interessant geleken
-
prijs kwaliteit zéér goed
Erg fijne invalzaag.
Goed en handig toestel, alleen zou de handleiding beter kunnen.
Goed en handig toestel, alleen zou de handleiding beter kunnen.
Fijne, krachtige invalzaag met goede geleiderrail. Doet wat 'ie moet doen.
Er zijn al genoeg reviews geplaatst op internet over deze zaag en de voor-/nadelen tov de Festool REBQ 55. Had hiervoor een Festool in gebruik. Kan na een week van intensief gebruik zeggen dat ik geen wezenlijk verschil merk tussen beide zagen. Over duurzaamheid valt na deze korte periode nog geen uitspraak te doen, behalve dat het apparaat solide aanvoelt. Na aflevering bleek één van de linialen niet maatvast (ongelijke breedte). Dit werd door Klium/Makita snel opgelost (hulde daarvoor), de nieuwe is wel goed. Kortom wat mij betreft een vergelijkbare zaag als de Festool, maar net wat vriendelijker geprijsd.
Hobbymatig gebruik en daarvoor misschien wel een beetje over the top maar het goede gereedschap is het halve werk. Hele mooie set voor strakke zaaglijnen. Voldoende instelmogelijkheden en tijdens het zagen is het erg handig dat de snoeraansluiting aan de zijkant van de zaag zit ipv erachter waardoor die blijft hangen. Zeer tevreden !
-
Kan nog geen oordeel geven
-
-
-
-
Super machine die niet onderdoet voor de duurdere Festo
Profitez dès maintenant de cette offre Makita (valable jusqu'au 30,09.2026) !